تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ آبان ۹۶.::. ساعت : ۶:۰۲ ق٫ظ
یک دیدگاه

شهید ایرج بخشی پور سیاهکل: ما شاه را بیرون و آمریکا را خوار و ذلیل کردیم

Untitled-1-copy2

دیار شاهد، وصیتنامه پاسدار شهید ایرج بخشی پور (دومین شهید خانواده)

«ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص .واعدولهم ما استطعتم من قوه ومن رباط الخیل ترهبون به عدوالله و عدوکم و قاتلوا فی سبیل الله الذین یقاتلونکم و لاتعبدوا ان الله لا یحب المعتدین»

خداوند دوست میدارد مردمی را که در راه او میجنگند و ایستادگی میکنند و در مقابل دشمن تا حد نهایی قدرتتان نیرو تهیه کنید که دشمن هرگز نتواند به شما طمع ببندد و کسانیکه با شما نبرد میکنند با آنها نبرد بپردازید ولی تجاوز نکنید یعنی با دشمنی هم که نبرد میکنید حق ؟عدالت را فراموش نکنید مثلا با دشمن که نبرد میکنید تا آنوقت ادامه دهید که دشمن نبرد را ادامه میدهد .

با درود و سلام بر منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) و با سلامی گرم بر نائب بر حقش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (مد ظلل العالی) و با درود وسلام گرم به شهیدان و شاهدان تاریخ و با سلامی مخلصانه بر جانبازان ، اسیران وتمامی عاشقان ا…

آیا تجسم خلوص را دیده اید ؟ آ یا حقیقت را عریان و بی پیرایه و ناب وبی آلایش مشاهده کرده اید؟ آنچه را یک شهید پیش از شهادت آگاهنه اش مینویسد عصاره حیات و فکر و باور استوار اوست ، با کلماتی برخاسته ازجان مینویسد ، با واژه های به عاریت گرفته از ایمان مینگارد و با عمق جانش با ژرفای اندیشه اش ، با اوج باورش ، با لطافت نسیم گونه روحش ، با عطر روح افزای معنویتش ودر یک کلمه با صلابت صداقتش با من و تو سخن میگوید. اینگونه سخن شنیدنی است وخواندنی ، چرا که عطر شهادت دارد و بوی بهشت میدهد و رنگ خدایی از آن متجلی است

آری … سخنان سنگر و خاکریز تعبیرات جبهه و جهاد و واژه های ابدیت رنگ خلوص نشان میدهد مگر دوست نداری که کاش با یک شهید گفتگو کنی ؟ آنکه پیش از شهادت روح شهادت طلبی یافته و با خونش وصیتنامه نوشته و آن را با عطر جانش آمیخته است ، همان شهید است که با تو سخن میگوید.

به این دست نوشته که یادگار سنگرهای آن سینه سایان به سخره شهادت است عمیق تر بیندیشیم ، بخوانیم و درس عبرت بگیریم.

ما به سرزمین شهات می رویم ، ما به دشتهای سبز ایمان میرویم ، ما به باغهای پر گل ایثار میرویم ، ما به سرخی شفق میرویم ، ما به قله توحید میرویم ، ما به ره عدالت میرویم ، ما از چشمه های وحدت نوشیده ایم به جهاد میرویم ، ما به سرود پیروزی تا آوای اذان میریم ، ما به جهاد اکبر میرویم ، ما به نبرد با اهریمن میریم ، ما به پیکار شب میرویم ، ما به رزم تباهی میرویم.

بیایید تا با شما بر سجاده های به وسعت ایران نماز رفتن بخوانیم. از نیرنگ اهریمن چه باک ، راه ما راه خداست ، مکتب ما دین خداست ، رهبر ما روح خداست و به سوی تمام آنانکه پیکارشان برای خدا و ایثارشان برای خلق خداست دست بیعت دراز میکنیم ، امید آنکه گیرد دست ما در دست.

روز پنجشنبه ساعت ۶:۲۵ کاملا آماده باش ما تمام تجهیزات خود را آماده کرده ایم که با سپاه کافر به جنگ بستیزیم.

اسوه های تاریخ پدر و مادر عزیزم سلام عرض میکنم ، امیدارم که حال شما خوب باشد و خداوند منان بشما صبر عظیم عنایت فرماید.

مادر و پدر عزیزم ، خوشحال باشید که فرزندتان را در راه خدا قربانی داده اید و مادر عزیزم شیرت را حلالم کن گرچه آرزو داشتی دامادم کنی اما حجله ما سنگر ماست و ما جوانان عزیز با شهادت خو گرفته ایم و آماده شهادت هستیم ما چه کشته شویم و چه بکشیم پیروزیم.

از امام عزیز ما پشتیبانی کنید و رهرو ولایت فقیه باشید که هیچ آسیبی به شما نخواهد رسید. به همه شما وصیت میکنم که در روز تشییع جنازه ام گریه و زاری نکنید ولباس سیاه نپوشید که دشمن خوشحال خواهد شد و بر شما تسلط کامل خواهد داشت. سعی کنید دشمن را ضعیف وخار کنید همانطور که کرده اید .

به تنها خواهر عزیزم (لیلا) سفارش میکنم نماز را فراموش نکنی و بیاد خدا باشی و برای جبهه تا میتوانی کمک کن که اجر شهید را خواهی داشت. خواهرعزیزم فرزندانت را طوری تربیت کن که همه حزب الهی باشند و در خط امام. و در مرگ برادرت هرگز گریه نکن و لباس سیاه نپوش ، تنها امیدم مادرم هست ، سعی کن ناراحتی کمتر بکنند و افتخار کنید که برادرتان در راه خدا و در راه اسلام عزیز شهید شد.

برادر عزیزم حافظ از شما کمال تشکر را دارم که مرا به جبهه راهنمایی کردی و خدا شما را برای امرار معاش خانواده ات حفظ کند. برادر عزیزم در خط امام باش و امام عزیزم را خدای ناکرده پشت نکنی ، پشتیبان ولایت فقیه باش که هیچ آسیبی به شما نخواهد رسید.

آرمانت را ، پیامت را سر بازان امام زمان درست کن و آزاده ات را رهرو زینب (ص) ، اینها را طوری تربیت کن که جز به قرآن و خداوند به هیچ چیز نیندیشند .

برادر عزیزم درروز تشییع جنازه ام مبادا گریه و زاری راه بیندازی که دشمن را خوشحال کنی ، خوشحال باش ونگذار دیگران گریه کنند ، هرگز برای من گریه نکن و لباس سیاه نپوش .

برادر عزیزم حافظ ، مرا ببخش که این مدت نتوانستم برای شما برادری خوب باشم ، من در راهی قدم برداشته ام که علی جان رفت ، من درراهی قدم برداشته ام که کاملها ، علی ها ، خیرالله ها ، بهزادها ، حسین ها و شریفیها برداشته بودند ، در این صورت هیچ نگران نباشید ، امام عزیز را تنها نگذارید .

به برادر بزرگم فیض اله امید وارم که از من راضی بوده باشی ، اگر هر بدی و خوبی از من دیدید مرا ببخشید.

برادر عزیزم وصیتی که به شما دارم عین وصیتی است که به حافظ کرده ام ، شما نیز سعی کنید امام را تنها نگذارید و نمازهایت را فراموش نکنی و پیرو خط امام باش و پیرو ولایت فقیه باش. افتخار کن که چنین برادری داشتی که در راه خدا دادی ، اگر میخواهی گریه کنی برای امام حسین(ع) گریه کن ، برای شهدای کربلا گریه کن ، برای دربدریهای زینب ، برای ابوالفضل عباس (ع) گریه کن.

برادرعزیزم به مردم روحیه بده که به جبهه ها بیایند ، تبلیغ کن که مردم جبهه ها را خالی نگذارند .

به مرد م شهید پرور : مردم؟؟؟ کنید امام را تنها نگذارید ، مثل مردم کوفه نباشید ، مثل آنها فکر نکنید ، پشتیبان ولایت فقیه باشید و دست بیعت با امام خمینی ببندید که هیچ آسیبی بشما نخواهد رسید. انشا ء الله چه بکشیم و چه کشته شویم پیروز خواهیم شد .

ما شاه را با آن عظمتی که داشت واژگون کردیم ، آمریکا را خوار و ذلیل کردیم ، این صدام که صد دام است ، ما هزاران دام را خواهیم گسست.

امت حزب الله ، ما زحمات بیدریغ شما را نسبت به جبهه دیده ایم و این را پی برده ایم که دیگر هیچ ابر قدرتی حق ندارد به شما بگوید بالای چشمتان ابروست. آفرین بر شما که هر جهت کمک کردید چه مادی و چه معنوی خداوند حفظتان کند.

به قول امام ، این جنگ اگر بیست سال هم طول بکشد ما و ملت ما ایستاده است.

کوچک همه شما ((ایرج بخشی پور))

((خداوند شما را پیروزگرداند))

یک دیدگاه

  1. علی می‌گه:

    چو ایران نباشد تن من / در این مرز و بوم زنده یک تن مباد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.