تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۷:۰۷ ق٫ظ
فاقددیدگاه

آخرین نامه شهید…/ نامه شهید چند ساعت قبل از شهادت

کیه حقوق این اثر متعلق به مرکز اسناد ایثارگران می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون اجازه رسمی پیگرد قانونی دارد.
۸۸۳۰۴۲۳۹-۰۲۱
۸۸۳۰۸۳۴۸-۰۲۱
www.isaar.ir

دیارشاهد:آخرین نامه شهید «شهید مهدی سفاپور» به مناسبت سالروز «شهادت» منتشر شد

شهید مهدی سفاپور/ در تاریخ یکم فروردین ۱۳۴۵ درشهرتهران بدنیا امد تحصیلات خود را تا چهارم ابتدایی ادامه داد شهید در زمان بعد از انقلاب در بسیج مساجد شرکت می کرد و حتی شب ها در کوچه خیابان پاسداری و سنگر داری میکرد شهید در دوران جنگ به خدمت سربازی رفت و در تاریخ دهم بهمن ۱۳۶۶ در قلاویزان اثر اصابت تیر به قلبش به شهادت رسید و مزارش در بهشت زهرا تهران واقع است.

 

۱۹۰۰۸۵_۷۵۵ copyکیه حقوق این اثر متعلق به مرکز اسناد ایثارگران می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون اجازه رسمی پیگرد قانونی دارد. ۸۸۳۰۴۲۳۹-۰۲۱ ۸۸۳۰۸۳۴۸-۰۲۱ www.isaar.ir

سلام

پس از عرض سلام خدمت پدر ومادر عزیزم امیدوارم که حال شما عزیزان خوب وسر حال باشد و در پناه خداوند متعال صحیح و سلامت باشد انشا الله .

باری اگراز احوالات این جانب فرزند خود مهدی صفاپور خواسته باشید الحمد الله سلامتی برقرار است و جای هیچ گونه نگرانی نیست به جز دوری از شما که امیدوارم دیدارمان در آینده نه چندان دور تازه گردد.

خدمت مادر معصومه سلام عرض می کنم خدمت برادرم حسین و زن برادرم سلام عرض می کنم خدمت جواد سلام عرض می کنم و امیدوارم حال شما خوب باشد و خدمت خواهر کوچکترم سارا سلام عرض می کنم از قول من به تمام دوستان وآشنایان وفامیلها سلام برسانید و در ضمن آگر پدرم را چشمش را عمل کرده اید یا نه حتما برایم در نامه بنویسید .

در ضمن من یک روز رفتم اهواز پیش عمه ام همگی حالشان خوب بود و همگی سلام رساندند و دیگر عرضی ندارم و همگی شما را به خدای بزرگ می سپارم در ضمن جواب نامه را فوری بنویسید

فرزند شما مهدی صفاپور/ دهم بهمن۱۳۶۶

منبع: پرونده فرهنگی شهدا/ اداره هنری، اسناد و انتشارات/ شهرستان های استان تهران

دیدگاه خود را به ما بگویید.